Maturitní ples 2019

Vážení a milí absolventi, studenti, rodiče, příznivci nás a přátelé naší školy. Jménem čtvrtého ročníku bychom vás rádi pozvali na náš maturitní ples. Již tradičně se bude konat v KD Domovina na Praze 7, kde 26. ledna 2019 v 19:00 vše vypukne.

Poetický happening v okolí školy

Studentky a studenti prvního ročníku zvou všechny zájemce o poetické vytržení z šedivé každodennosti k účasti na nevšedním happeningu. V úterý 27. 11. v době od 14.15 do 15.00 se bude v okolí školy, u metra Opatov a Háje a v přilehlých parcích, kavárnách, obchodech a ulicích pohybovat 11 poetických zásahových jednotek, které kolemjdoucím s potěšením přednesou či věnují část své vlastní básnické tvorby.

Výstava studentek III. ročníku

Milí přátelé, ráda bych Vás pozvala na svou výstavu rytin. V rámci ročníkové práce třetího ročníku Waldorfského lycea v Praze jsem se začala zabývat uměleckou tvorbou zvanou glyptika.

Zůstaňte v kontaktu. Odebírejte náš RSS nebo FB. Přejete si dostávat aktualizace webu na e-mail?

Pátek, 14 Prosinec 2018
  • Přihlášky k MZ Cermat