Den otevřených dveří (online)

Naše dveře Vám bohužel zatím otevřít nemůžeme. Proto pro Vás připravujeme alespoň on-line Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 20. 1. 2021 od 17 hodin.
Na tomto setkání se dozvíte základní informace o naší škole, co je pro nás důležité, co se snažíme u našich studentů rozvíjet a čím vším si během studia projdou. Po prezentaci Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy formou moderované diskuse s ředitelem, některými učiteli, popř. i studenty či absolventy. Na den otevřených dveří není potřeba se dopředu přihlašovat, bude probíhat na platformě Zoom.

Divadelní soustředění v Jurtcampu

V pondělí 14.9. jsme vyrazili vlakem do Jižních Čech strávit týden v Jurtcampu v osadě Vrábsko.

Celý týden probíhal ve znamení nácviku divadla. První den jsme si přečetli celou hru „Návštěva staré dámy“ od Friedricha Dürrenmatta, kterou si naše třída vybrala, abychom se společně obeznámili s příběhem a postavami.

Zůstaňte v kontaktu. Odebírejte náš RSS nebo FB kanál. Přejete si dostávat aktualizace webu na e-mail?

Pátek, 29 ledna 2021
  • Pololetní prázdniny