Den otevřených dveří 16. 2. 2022

Ve středu 16. 2. 2022 se koná Den otevřených dveří.

Od 8 do 10 hodin se uchazeči (bez rodičů) mohou osobně účastnit vyučování. Podmínkou vstupu do školy je potvrzení o negativním testu (stačí potvrzení základní školy z pondělního plošného testování), popř. certifikát

Pozvánka na divadelní představení 4. ročníku

Rádi bychom Vás pozvali na naše divadelní představení hry Arnošta Goldflama Písek, které uvádíme v Divadle U22 v Uhříněvsi (Praha 22), a to ve čtvrtek 16. 12. nejprve v 16.00 a poté v 19.30.

článek v Pravém domácím časopise

Rozhovor Moniky Valentové se třeťačkami Rózou a Juditou vyšel v lednovém čísle Pravého domácího časopisu.

Pravý domácí časopis – rozhovor s Rózou s Juditou

Na Prahu vzdělávání s učitelem Ševčíkem

V podcastu „Na Prahu školství, inovací a sportu s pirátem Šimralem“ byl dne 26. 10. 2021 hostem Mgr. Ondřej Ševčík, který působí jako odborný a třídní učitel na Waldorfském lyceu v Praze.

Zůstaňte v kontaktu. Odebírejte náš RSS nebo FB kanál. Přejete si dostávat aktualizace webu na e-mail?

Pátek, 4. února 2022
  • pololetní prázdniny