Prezentace ročníkových prací 3. ročníku 2020

Vážení studenti, rodiče a přátelé,
tímto bychom Vás chtěli pozvat na prezentace ročníkových prací studentů III. ročníku Waldorfského lycea v Praze.

pátek 28. února od 15.45
sobota 29. února od 8.50
v eurytmickém sále

Maturitní ples 2020

Děkujeme třídě Petra Úlla a všem účinkujícím za překrásný maturitní ples plný představení, milých překvapení, dobré hudby a skvělé atmosféry. Konal se 8. února 2020 v KD Domovina na Praze 7, Na Maninách 32.

Třídní schůzky

V úterý 11. února 2020 se konají celoškolní třídní schůzky. Od 16.00 je možno navštívit jednotlivé učitele v rámci konzultací, od 18.00 začínají třídní schůzky v každé třídě. Všechny rodiče srdečně zveme.

Den otevřených dveří

V úterý 11. února 2020 máme na naší škole Den otevřených dveří.  Navštívit můžete od 8.00 hlavní vyučování (epochu), přijďte prosím včas.  Od 10.00 začíná informační schůzka o škole s ředitelem, některými učiteli, popř. i studenty, kde se můžete zeptat na cokoliv, co vás zajímá.  Následné odborné hodiny můžete navštěvovat volně dle rozvrhu.  Od 17.00 se koná další informační schůzka o škole pro ty, kteří se nemohou zastavit dopoledne.  Na den otevřených dveří není potřeba se dopředu přihlašovat.

Odevzdání přihlášek ke studiu

Kdy a jak předat přihlášku ke studiu? Kde se nejčastěji chybuje při vyplňování přihlášky?

Waldorfské lyceum získalo 1. místo v anketě Střední roku 2018/19

V hodnocení projektu Střední Roku 2018/2019 patří Waldorfské lyceum z pohledu studentů a absolventů k TOP středním školám v České republice. V letošním hodnocení se škola umístila na 1. místě v kategorii Hlavní město Praha!

Zůstaňte v kontaktu. Odebírejte náš RSS nebo FB. Přejete si dostávat aktualizace webu na e-mail?

Pátek, 28 února 2020
  • RP Prezentace