Napiš esej v angličtině a vyhraj léto v USA

Naši studenti se individuálně zúčastní souteže Our Earth is Smaller Earth! Zadáním je napsat krátkou originální esej na jedno z témat: Travel passion, Positive impact, Why to go further. Podrobnosti si můžete přečíst v tiskové zprávě.

Prozaicky řešeno, vizuálně řečeno.

Výstava obrazů Veroniky Dolistové, studentky třetího ročníku Waldorfského lycea v Praze. Vystavované obrazy jsou ilustracemi k autorským básním a jsou tvořeny technikou tjang-ting (tradiční způsob javánské batiky). Jsou doplněny barevnými výšivkami. Celý projekt je součástí školní ročníkové práce a pojednává o způsobech designu textilu. Práce je zaměřena právě na voskovou batiku. Vernisáž výstavy začíná ve čtvrtek 16. listopadu v 19:00 hodin.

Den poezie 2017

Přijďte se podívat v úterý 14.11.2017 na prezentace autorské tvorby studentů k vyšehradskému labyrintu! Studenti prvního ročníku Waldorfského lycea budou číst a rozdávat básně, které napsali k tématu Labyrint světa v rámci epochy poetiky. Rádi Vás tam uvidíme! Pozvánka v PDF

Čtvrtek, 23 Listopad 2017
  • SCHOLA PRAGENSIS