Dvořákova mše D-dur v Lužanech

Vážení přátelé, je tomu již téměř dva roky, co v Kostele U Salvátora vystoupil druhý (dnes čtvrtý) ročník Waldorfského lycea s dílem Antonína Dvořáka Mše D-dur v brilantním doprovodu varhaníka Martina Moudrého. Pro mnohé studenty to byl nepochybně velmi silný zážitek, pro některé tak silný, že v nich vyvstala touha uvést ono dílo v budoucnu znova. Shodou okolností – a nebo snad […]

Koncert II. ročníku ve spolupráci s Atelierschule Zürich

Stalo se již tradicí, že na jaře pořádá II. ročník Waldorfského lycea v Praze koncert v Kostele U Salvátora (Salvátorská 1). V letošním roce jsme ve spolupráci s Atelierschule Zürich přichystali vpravdě mimořádný program, který předvedeme ve středu 17. dubna 2019 od 19:00.

Závěrečné eurytmické vystoupení

Letos se na maturitu z eurytmie na Waldorfském lyceu v Praze připravuje šest studentů. Jejich závěrečné vystoupení, které se bude konat 28. 4. 2019 od 18.30 v Salesiánském divadle.
Program je tvořený básněmi od renesance až po modernu – uvidíte eurytmii k poezii od W. Shakespeara, J.A. Rimbauda, V. Hraběte, K. Šiktance a J. A. Krchovského. Hudební část eurytmického programu tvoří skladby A. Dvořáka – Ukolébavka a Andante z tria Dumky pro housle, klavír a violoncello.

Zůstaňte v kontaktu. Odebírejte náš RSS nebo FB. Přejete si dostávat aktualizace webu na e-mail?

Pátek, 19 Duben 2019
  • Velikonoční prázdniny