Zahraniční cesta třetího ročníku

Výjezd do Německa

Když jsem na začátku druhého ročníku psala článek o zeměměřickém kursu, zakončila jsem ho větou: „Jestli si něco opravdu přeji, tak abych kvůli aktuálnímu nezvanému hostu jménem Covid–19, nemusela psát článek o eurytmickém festivalu ve Wittenu až na konci třetího ročníku.”

Ilustrativní obrázek příspěvku

Pozvánka na tanečně divadelní představení

Pozvánka na tanečně divadelní představení, 27.6.2022, divadlo Dobeška

Prezentace ročníkových prací III. ročníku

Vážení studenti, rodiče a přátelé, tímto bychom Vás chtěli pozvat na prezentace ročníkových prací studentů III. ročníku Waldorfského lycea v Praze ve dnech 28. a 29. června 2022. V přiložené pozvánce najdete časový harmonogram a rozmanitá témata našich prací.

Alternativní pomaturitní ples

Srdečně vás zveme na pomaturitní venkovní ples, který pořádá čtvrtý ročník jako náhradu za ples tradiční maturitní zimní. Ples ačkoliv nese název Chcíplples rozhodně mrtvý nebude, díky vaší účasti, se kterou počítáme a za kterou budeme moc rádi.

Ilustrativní obrázek příspěvku

Palmový olej – pozvánka na besedu

S potěšením Vás nyní zveme na besedu s absolventem naší školy Petrem Kohoutem „Palmový olej — čím je nám tak blízko a proč má smysl mu věnovat pozornost“, konanou v rámci osvětových večerů Ekologické sekce České křesťanské akademie v úterý 10. května od 17.30 v přízemí Emauzského kláštera (Praha 2, Vyšehradská 49).

Zůstaňte v kontaktu. Odebírejte náš RSS nebo FB kanál. Přejete si dostávat aktualizace webu na e-mail?

Žádné události k zobrazení