Na našem lyceu potřebujeme objevitele, ale takové studenty nám jednotné státní přijímačky nevyberou

Na zpravodajském webu aktualne.cz v domácí rubrice vyšel 1. 7. 2021 článek o Waldorfském lyceu od paní redaktorky Zuzany Hronové.

Anketa Střední škola roku 2021

“Hlasování Střední Roku je průzkumem mezi studenty a absolventy středních škol v České republice, jak se jim na jejich škole studuje nebo studovalo. Podstatné kritérium je pohled studenta či absolventa na svoji školu. Tento pohled studenta či absolventa je podle nás zásadní a vypovídá o kvalitě školy.

Prezentace ročníkových prací III. ročníku

Vážení studenti, rodiče a přátelé,
tímto bychom Vás chtěli pozvat na prezentace ročníkových prací studentů III. ročníku Waldorfského lycea v Praze.

Prezentace se budou konat tradičně na půdě naší školy v eurytmickém sále. Detailní informace o programu si můžete přečíst na přiloženém plakátu, kde je uvedený časový harmonogram a rozmanitá témata našich prací.

Zůstaňte v kontaktu. Odebírejte náš RSS nebo FB kanál. Přejete si dostávat aktualizace webu na e-mail?

Pondělí, 20 září 2021
  • změny OMP

Sobota, 19 března 2022
  • OMP odevzdání PDF