poradac-pl3

Přijmeme hospodářku školy

Od února – března 2017 přijmeme hospodářku školy.
Náplní práce je administrativa, podklady pro účetnictví, pokladna, komunikace s úřady, zajištění provozního materiálu, drobných oprav a úklidu školy.
Požadujeme minimálně SŠ s maturitou, zkušenosti s administrativou, spolehlivost, pečlivost, samostatnost.
Nabízíme platovou třídu 9 + příplatky za vedení, příspěvky na stravování, odměny.
Nabídky s životopisem posílejte na e-mail školy.

Maturitní ples 2017

Zveme Vás na maturitní ples čtvrtého ročníku Waldorfského lycea dne 11. února 2017 od 19 hodin v KD Domovina, Na Maninách 32, Praha 7 (zastávka Maniny).

Vstupenky jsou k dispozici za 250 Kč v kaceláři školy, rezervace jsou možné také e-mailem.

registr-skol_2450

Den otevřených dveří

V úterý 29. 11. 2016 se koná Den otevřených dveří. Od 8.00 do 9.50 se můžete zúčastnit epochového vyučování (přiďte prosím před začátkem vyučování). V 10 hodin následuje informační schůzka, na níž se dozvíte vše o studiu na naší škole a o přijímacím řízení. Poté můžete navštívit další vyučování, seznámit se žáky a učiteli, prohlédnout si areál školy. V 17.00 se koná druhá informační schůzka pro ty, kteří nestihli tu dopolední. […]

Čtvrtek, 22 Prosinec 2016