Od září 2023 hledáme učitele na biologii, chemii a zeměpis.

Dny otevřených dveří

Kdy plánujeme dny otevřench dveří v letošním roce a jak probíhají?

Stánek 333

Navštivte nás na veletrhu středních škol Schola Pragensis

Veletrh středních škol v Praze právě zahájil letošní ročník! Můžete se tam setkat s našimi učiteli, studenty, chvílemi i s absolventy. Dnes, v pátek a v sobotu nás najdete ve 3. patře ve stánku č. 333.

Výroční zpráva 2021/22

Školská rada školy schválila výroční zprávu o činnosti školy za minulý školní rok. Naleznete v ní povinně zveřejňované informace, např. přehled činností, údaje o organizaci a aktivitách školy ale i něco navíc.

Ekologické praktikum 2. ročníku

Dvoutýdenní epocha na téma člověk a krajina nás navnadila na práci v terénu, která je, jak jsme společně zjistili, jednou z hlavních možností, jak naší krajině pomoct.

Výjezd do skal

Po čtvrté a naposledy. Tím bych symbolicky označila náš výjezd 4.ročníku do Teplicko-adršpašských skal. Nevím, jestli jsme se takhle sjeli ve škole s krosnami úplně naposledy, ale jisté je, že příští rok budeme všichni rozuteklí v různých školách a po tomto rituálu se nám zasteskne.

Zůstaňte v kontaktu. Odebírejte náš RSS nebo FB kanál. Přejete si dostávat aktualizace webu na e-mail?

Žádné události k zobrazení