pozvanka-zofi

Koncert bel canta

Srdečně Vás zveme na koncert Zsofie Moravcsíkové, kolegia musika a dalších žáků waldorfského lycea ve středu 22. února od 19:30 v kostele sv. Vavřince, Hellichova 18. Můžeme se těšit na krásný společný zážitek.

registr-skol_2450

Den otevřených dveří

Ve středu 15. 2. 2017 se koná Den otevřených dveří. Od 8.00 do 9.50 se můžete zúčastnit epochového vyučování (přiďte prosím před začátkem vyučování). V 10 hodin následuje informační schůzka, na níž se dozvíte vše o studiu na naší škole a o přijímacím řízení. Poté můžete navštívit další vyučování, seznámit se žáky a učiteli, prohlédnout si areál školy. V 17.00 se koná druhá informační schůzka pro ty, kteří nestihli tu dopolední.

stredniroku

Hlasování “Střední škola roku”

“Hlasování Střední Roku je průzkumem mezi studenty a absolventy středních škol v České republice, jak se jim na jejich škole studuje nebo studovalo. Podstatné kritérium je pohled studenta či absolventa na svoji školu. Tento pohled studenta či absolventa je podle nás zásadní a vypovídá o kvalitě školy. Hlasovat v soutěži mohou studenti i absolventi středních škol prostřednictvím sociální sítě Facebook.” V minulém roce se Waldorfské lyceum Praha umístilo na 5. místě […]

Pondělí, 27 Únor 2017