Eurytmické vystoupení 2. a 3. ročníku

Rádi bychom Vás pozvali na eurytmické představení žáků 2. a 3. ročníku Waldorfského lycea v Praze. Bude se konat v neděli 6. 5. 2018 v 18.00 v Salesiánském divadle v Praze 8 – Kobylisích.

Eurytmické vystoupení absolventské skupiny flow

Přijměte prosím vás pozvání na eurytmické vystopení absolventské skupiny flow, které se uskuteční v neděli 6. 5. 2018 o 19.30 v Salesiánském divadle v Kobylisích. Tentokrát bychom vás rádi provedli hudbou současného ruského skladatele Lery Auerbach (1973) a obrazy básní perského básníka Ahmada Schamloua (1925–2000), které jsme spojili v jeden programový celek s názvem Prahem paměti.

Maturitní koncert Zsófie Moravcsíkové

Přijměte pozvání na maturitní koncert Zsófie Moravcsíkové (soprán), která stududuje na Waldorfském lyceu a současně zpěv na GMHS hlavního města Prahy. Koncert se koná 15. května od 18 hod. v sále GMHS hl. m. Prahy, Komenského náměstí 9, Praha 3. Plakát (PDF)

Beseda o proměnách krajiny a zmizelých vesnicích v Podkrušnohoří

Ekologická sekce České křesťanské akademie zve na besedu s Filipem Vosáhlem, studentem pražského waldorfského lycea, o proměnách krajiny a zmizelých vesnicích v Podkrušnohoří. Beseda se bude konat v úterý 15. května od 17.30 (cca do 19 h) v přízemí pražského kláštera Emauzy, Praha 2, Vyšehradská 49. Plakát (PDF)

Konference Lidskost ve světě médií výzvy výchovy v digitálním věku

Srdečně Vás zveme k poslechu přednášek a k panelové diskusi na aktuální pedagogické téma: Škola v digitálním věku. Rozhodující otázkou tohoto pedagogického impulsu je: „Jak se člověk stane kompetentním ve vztahu k médiím?“ Termín: 10. května 2018, místo konání: Modrá posluchárna FF UK, Celetná ul. 20, 110 00 Praha 1.

Společný koncert s ostravskou waldorfskou střední

Koncert studentů našeho 1. ročníku, který se uskuteční ve spolupráci s SOŠ Waldorfskou v Ostravě v sobotu 12. května 2018, v kostele Českobratrské církve evangelické v Praze na Vinohradech, Korunní 60 od 18:30.

Zůstaňte v kontaktu. Odebírejte náš RSS nebo FB. Přejete si dostávat aktualizace webu na e-mail?

Pátek, 27 Duben 2018
  • Poslední zvonění