První ročník navštívil biodynamický statek v Českých Kopistech

Na konci září jsme navštívili biodynamický statek na Soutoku v Českých Kopistech. Seznámili jsme se s jeho pozemky a rovnou si vyzkoušeli i práci na poli. V době našeho pobytu se konala každoroční slavnost díkuvzdání, které jsme se zůčastnili a pomáhali s jejími přípravami. Počasí nám přálo a můžeme říci, že celý výjezd byl velmi vydařený a užili sme si ho.  Emma Šílová

Adaptační týden prvního ročníku 2017/18

První zářijový týden strávil náš nový první ročník na adaptačním kurzu v Rakousech v Českém Ráji. Žáci se seznamovali v rámci různých činností a aktivit. Vyzkoušeli si sociální hry, zpěv, lakros, eurytmii a pozorování přírody. Pobyt nám zpestřil i jednodenní výlet do Klokočských skal.

Komentovaný turistický výlet

V sobotu 11. listopadu 2017 v rámci své ročníkové práce pořádá student 3. ročníku Filip Vosáhlo komentovaný výlet po stopách zaniklých vesnic Podkrušnohoří. Sraz 11.11. v 9.00 na Hlavním nádraží. Návrat do Prahy ve večerních hodinách. Účast prosím ohlaste předem přímo vašemu průvodci na kontakt v pozvánce.

Čtvrtek, 26 Říjen 2017
  • Podzimní prázdniny

Pátek, 27 Říjen 2017
  • Podzimní prázdniny

Úterý, 7 Listopad 2017
  • III. vystoupení divadlo ?

Sobota, 11 Listopad 2017
  • Komentovaný výlet na sever ČR