Podmínkou účasti na přijímacích zkouškách je negativní test

Podmínkou pro umožnění účasti žáka na přijímací zkoušce je potvrzení o negativním testu (který byl uskutečněn v posledních 7 dnech).

Vaše ZŠ či SŠ (v případě uchazeče z víceletého gymnazia) má povinnost Vám testování umožnit a potvrzení vystavit.

Odevzdání přihlášek ke studiu

Všeobecné informace k přijímacímu řízení jsou uvedeny na našich stránkách.

Přihlášky ke studiu můžete odevzdávat do pondělí 1. března (včetně) třemi obvyklými způsoby:

Den otevřených dveří (online)

Naše dveře Vám bohužel zatím otevřít nemůžeme. Proto pro Vás připravujeme druhý on-line Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 17. 2. 2021 od 17 hodin.
Na tomto setkání se dozvíte základní informace o naší škole, co je pro nás důležité, co se snažíme u našich studentů rozvíjet a čím vším si během studia projdou. Po prezentaci Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy formou moderované diskuse s ředitelem, některými učiteli, popř. i studenty či absolventy. Na den otevřených dveří není potřeba se dopředu přihlašovat, bude probíhat na platformě Zoom.

Zůstaňte v kontaktu. Odebírejte náš RSS nebo FB kanál. Přejete si dostávat aktualizace webu na e-mail?

Pondělí, 3 května 2021
  • III. def. verze RP v 8.00