Divadelní soustředění v Jurtcampu

V pondělí 14.9. jsme vyrazili vlakem do Jižních Čech strávit týden v Jurtcampu v osadě Vrábsko.

Celý týden probíhal ve znamení nácviku divadla. První den jsme si přečetli celou hru „Návštěva staré dámy“ od Friedricha Dürrenmatta, kterou si naše třída vybrala, abychom se společně obeznámili s příběhem a postavami.

Férová kavárnička

Náš studentský fairtradový tým využil o víkendu 5. a 6. září příležitosti, aby opět otevřel férovou kavárničku v Modrém domě, který byl v těchto dnech v rámci festivalu Open House Praha otevřen široké veřejnosti.

Zeměměřický kurz 2020

Studenti 2. ročníku netradičně zahájili letošní školní rok zeměměřickým praktikem odloženým z důvodu karantény. Tentokrát mapovali území pod Blaníkem.

Zůstaňte v kontaktu. Odebírejte náš RSS nebo FB kanál. Přejete si dostávat aktualizace webu na e-mail?

Žádné události k zobrazení