Ilustrativní obrázek příspěvku

Den otevřených dveří 30. 11. 2021

Na úterý 30. 11. 2021 připravujeme Den otevřených dveří.

Pokud se hygienická opatření opět nezmění, mohl by vypadat tak, že od 8 do 10 hodin se budou moci uchazeči (bez rodičů) osobně účastnit vyučování. Podmínkou vstupu do školy je potvrzení o negativním testu (stačí potvrzení základní školy z pondělního plošného testovÁní), popř. certifikát

Ilustrativní obrázek příspěvku

Výroční zpráva 2020/21

Školská rada školy schválila výroční zprávu o činnosti školy za minulý školní rok. Naleznete v ní veškeré povinně zveřejňované informace, např. přehled činností např. údaje organizaci a aktivitách školy.

Ilustrativní obrázek příspěvku

Praze hrozí nedostatek míst na středních školách se všeobecným vzděláním

Praze hrozí akutní nedostatek míst na středních školách. Studie předpokládá, že bude třeba zajistit zhruba v horizontu dvou let 20 600 míst na středních školách, především na čtyřletém všeobecně vzdělávacím studiu, tedy gymnaziích a lyceích.

Ilustrativní obrázek příspěvku

Kamenosochařský kurz

Naše desetidenní výzva – vytesat kouli z kamene. Na výběr jsme měli několik velkých, měkkých, těžkých, pískovcových, neuvěřitelně skvělých balvanů. Byli jsme rozděleni na tři skupiny, z čehož jedna pracovala na kameni a druhé dvě vykonávaly práci v okolí kláštera, či vařily jídlo pro ostatní. 

Zůstaňte v kontaktu. Odebírejte náš RSS nebo FB kanál. Přejete si dostávat aktualizace webu na e-mail?

Kalendář

Úterý, 30. listopadu 2021
  • DOD

Pondělí, 20. prosince 2021
Úterý, 21. prosince 2021
Středa, 22. prosince 2021
Čtvrtek, 23. prosince 2021
  • vánoční prázdniny

Pátek, 24. prosince 2021