Eurytmické vystoupení Waldorfského lycea

Zveme Vás srdečně na eurytmické vystoupení studentů druhého, třetího a čtvrtého ročníku Waldorfského lycea v Praze, které se uskuteční 1. 5. 2016 od 17 hodin v Salesiánském divadle v Kobylisích (Kobyliské nám. 1000/1).

Druháci připravili krátké vystoupení na festival eurytmie ve Witten Annen, nechte se tedy překvapit! Třetí ročník se zaměřil na skladby od skladatelů z období romantismu. Hlavní část programu bude vystoupení studentů 4. ročníku, kteří se tento rok rozhodli maturovat z eurytmie. Uvidíte hlásková sóla či dua maturantů a dále společné provedení skladby „Kellad“ od poměrně málo známého estonského skladatele Heina Ellera.

Doporučeným vstupným 100 Kč (snížené pro studenty a seniory 50 Kč) nám pomůžete pokrýt náklady na sál.