Koncert studentů a absolventů Waldorfského lycea v Praze

Vážení přátelé,

po téměř dvou letech od poslední větší koncertní příležitosti vás srdečně zveme na koncert studentů a absolventů Waldorfského lycea v Praze, který se uskuteční 9. února 2022 od 19.00, a to tradičně v kostele U Salvátora (evangelická farnost, Salvátorská ulice 1045/1, 110 00 Praha 1).

Studenti třetího ročníku uzavřou své pěvecké a hudební působení na lyceu provedením Mše č. 2 G-dur od Franze Schuberta, a to za doprovodu smyčcového kvarteta ve složení Klára Petránková, Anežka Vrbovcová, Mayuri Vaculíková a Kryštof Hlavnička.

Těšit se také můžete na vokální soubor Collegium Antiqua, který se dal mimořádně dohromady při příležitosti letošních oslav 15. výroční lycea, a který se představí s náročnou a v našich krajích dosud málo provozovanou Missou Brevis Krzysztofa Pendereckého.

Prosíme o dodržování platných hygienických opatření během celé akce.

Leták v kvalitě pro tisk ke stažení (PDF)

Společně se studenty se těšíme na viděnou.

Ondřej Ševčík a Tsira Jirout