Odevzdání přihlášek ke studiu

Všeobecné informace k přijímacímu řízení jsou uvedeny na našich stránkách nebo na webu Cermatu.

Přihlášky ke studiu můžete odevzdávat do 2. března (včetně) třemi obvyklými způsoby:

• poštou (doporučeně)
  • datovou schránkou: vh39ttv
  • osobně v kanceláři školy – v pracovních hodinách po-st, pá 7.00–14.30, čtvrtek 7.00–18.00

Pro školní rok 2020/21 bylo podáno 114 přihlášek ke studiu.

Nejčastější „nedostatky“ při vyplňování přihlášek:

• Termín školní přijímací zkoušky není termín jednotné zkoušky. Termín jednotné zkoušky je dán pořadím škol na vyplněné přihlášce. Termín školní zkoušky je 27. a 28. dubna 2020.  V ideálním případě nemusíte vyplňovat nic, pokud můžete oba termíny. Pouze v případě, že již víte, že se vám termín kryje např. s důležitým klavírním recitálem v ZUŠ, přijímacím pohovorem na druhou školu a pod., tak toto pole vyplňte a my se pokusíme vám vyhovět.
  • Zkontrolujte si podpisy. Vyplněná přihláška obsahuje podpisy žáka i zákonného zástupce.
  • Přiložte kopie (nemusí být ověřené) slovního hodnocení za 8. a 9. ročník, pokud je součástí vysvědčení na vaší škole.