Důležitá oznámení

Waldorfské lyceum v Praze hledá učitele němčiny

Vyhlašujeme konkurz na místo učitele němčiny pro dvě, event. tři třídy (8–10 hodin týdně) od září 2020.
Požadujeme: komunikativní styl výuky, základní orientaci ve waldorfské pedagogice, zkušenosti s učením

Maturita 2020

Pokud se školy otevřou do 1. června, bude se písemná část státních maturit (didaktické testy) psát tři týdny po otevření škol (tedy ve čtvrtém týdnu). Ústní maturitní zkoušky před komisí (státní i školní část) by pak pravděpodobně proběhly v pátém týdnu po otevření škol.

Formu a obsah ústních maturitních zkoušek předpokládáme stejný jako v předcházejících letech.

Přesné termíny a případné úpravy podoby maturity stanoví ministerstvo školství podle vývoje situace, budeme Vás informovat.

Ivan Smolka, ředitel školy

Waldorfské lyceum v Praze hledá učitele němčiny

Vyhlašujeme konkurz na místo učitele němčiny pro dvě třídy (6-8 hodin týdně, lze i ve dvou dnech) od září 2020.

Požadujeme:

• komunikativní styl výuky,
  • základní orientaci ve waldorfské pedagogice,
  • zkušenosti s učením

Nabízíme: skvělé studenty a kolegy, výborné klima školy a výjimečnou zkušenost s tímto typem vyučování.

Možnost návštěv výuky němčiny v březnu až květnu t.r.

Přijmeme učitele angličtiny

Vyhlašujeme konkurz na místo učitele angličtiny pro dvě třídy (12 hodin týdně) od září 2019
Nabízíme: skvělé studenty a kolegy, výborné klima školy a výjimečnou zkušenost s tímto typem vyučování. Možnost návštěv výuky angličtiny v květnu t. r.

Zahájení školního roku 2018/19

Společné zahájení školního roku proběhne v pondělí 3. září ve vestibulu školy v 8.30.
Těšíme se na vás a přejeme úspěšný školní rok!

Zahájení školního roku 2017/18

Společné zahájení školního roku proběhne v pondělí 4. září ve vestibulu školy v 8.30.
Těšíme se na vás a přejeme úspěšný školní rok!