Důležitá oznámení

Přijmeme učitele angličtiny

Vyhlašujeme konkurz na místo učitele angličtiny pro dvě třídy (12 hodin týdně) od září 2019
Požadujeme: komunikativní styl výuky, základní orientaci ve waldorfské pedagogice, zkušenosti s učením
Nabízíme: skvělé studenty a kolegy, výborné klima školy a výjimečnou zkušenost s tímto typem vyučování. Možnost návštěv výuky angličtiny v květnu t. r.
Své CV a stručný motivační dopis nám prosím pošlete na

Zahájení školního roku 2018/19

Společné zahájení školního roku proběhne v pondělí 3. září ve vestibulu školy v 8.30.

Zahájení školního roku 2017/18

Společné zahájení školního roku proběhne v pondělí 4. září ve vestibulu školy v 8.30.

Zahájení školního roku 2016/17

Společné zahájení školního roku proběhne ve čtvrtek 1. září ve vestibulu školy v 8.30.

Výsledky přijímacího řízení

Již jsou známy výsledky přijímacího řízení ze dne 26. a 27. 4. 2016, seznamy a výsledky najdete na stránce přijímacího řízení.

Jarní prázdniny

Ve dnech 29. 2 – 4. 3. 2016 máme jarní prázdniny. Nenoste proto prosím přihlášky ke studiu osobně, v kanceláři nikdo nebude. Můžete je poslat poštou nebo přinést po jarních prázdninách.