Palmový olej – pozvánka na besedu

Už jako student naší školy se Petr Kohout intenzivně zabýval problematikou palmového oleje a ochrany pralesů. Ve školním roce 2019/2020 prezentoval ročníkovou práci, jejíž součástí bylo — vedle teoretického pojednání o palmovém průmyslu, sestavení praktický průvodce pro spotřebitele a tematického literárního příběhu — též uspořádání besedy k tématu. Beseda se studentovi stala popudem k další osvětové činnosti a občanským aktivitám, jichž nezanechal ani po maturitě a zahájení vysokoškolského studia v roce 2021.

S potěšením Vás nyní zveme na besedu „Palmový olej — čím je nám tak blízko a proč má smysl mu věnovat pozornost“, konanou v rámci osvětových večerů Ekologické sekce České křesťanské akademie v úterý 10. května od 17.30 v přízemí Emauzského kláštera (Praha 2, Vyšehradská 49), kterou uvede a povede právě Petr Kohout.

Plakát v PDF