Prezentace ročníkových prací studentů 3. ročníku

ZVEME VÁS NA PREZENTACI PRACÍ STUDENTŮ 3. ROČNÍKU WALDORFSKÉHO LYCEA V PRAZE

5. – 6. DUBNA 2013
V EURYTMICKÉM SÁLE

PLAKAT_WaldorfCílem ročníkové práce je naučit se pracovat s literaturou a odbornými texty, dokázat shrnout fakta a nalézat mezi nimi souvislosti. Studenti si sami vybírají téma, které je zajímá a kterým by se chtěli podrobněji zabývat. Práce se skládá ze tří částí. V teoretické části získají studenti do vybraného tématu vhled s pomocí odborné literatury a dalších zdrojů. V praktické části pak téma samostatně zpracovávají, například výzkumem. Umělecká část spočívá ve zpracování tématu vhodně zvolenými uměleckými prostředky. Ročníková práce je přípravou pro psaní odborných prací, jako je bakalářská a magisterská práce na VŠ. Studentům pomáhá i uvědomit si, zda by se daným tématem chtěli zabývat i v budoucnosti.

Časový harmonogram a témata najdete v letáčku.