Slavnostní večer v Obecním domě

Zveme vás na slavnostní večer v Obecním domě, který bude zahájením pražských oslav stého výročí založení 1. waldorfské školy. Zazní sborový zpěv, symfonický všewaldorfský orchestr, uvidíte eurytmii.

Všewaldorfský symfonický orchestr je složen z přibližně osmdesáti muzikantů, žáků waldorfských základních škol, studentů středních waldorfských škol a waldorfských učitelů z deseti měst z celé České republiky. Soubor řídí hudební nadšenci a amatérští dirigenti Jaroslav Šimůnek, Dita Veselá a Zuzana Poláčková. Repertoár je sestavený na míru orchestru, v němž dostal prostor každý, kdo se chtěl této mimořádné hudební události zúčastnit. Na programu koncertu je řada rozmanitých drobných skladeb aranžovaných na míru Všewaldorfskému orchestru.

Vstupenky je možné zakoupit na stránkách Obecního domu.

Program ve formátu PDF ke stažení.