Umělecký týden 2. ročníku – Eurytmie

V rámci přípravy na eurytmické vystoupení na mezinárodním festivalu v německém Witten Annen se v týdnu od 19. do 23. 3. 2012 uskutečnilo intenzivní soustředění, při kterém nám pomáhala také paní Angelika Storch, výborná učitelka eurytmie z Norimberka.

Vyvrcholením naší eurytmické práce má být poutavý program určený pro děti i dospělé, ve kterém vám představíme příběh o lvu, který chtěl přemoci Slunce, dozvíte se o člověku málo známých přednostech a ctnostech velryb, uvidíte sólové vystoupení jedné  studentky a na závěr se budete moci nechat unést eurytmickým pohybem na dramatickou skladbu Prelúdium g-moll od Rachmaninova.

Tento program budete mít možnost zhlédnout také v Praze a to dne 13.5.2012 od 18.30 v Salesiánském divadle v Kobylisích. Jste srdečně vítáni!