Dny otevřených dveří

Milí zájemci o studium,

přijďte si vyzkoušet vyučování na Waldorfském lyceu!

Obvyklý program Dne otevřených dveří je následující:

Ráno od 8 do 10 hod se můžete zúčastnit tzv. hlavního vyučování.

Od 10 do 11 hodin následuje informační schůzka, na níž se dozvíte vše o studiu na naší škole a o přijímacím řízení.

Potom můžete navštívit další vyučování.

Pro ty, kdo se nebudou moci zúčastnit dopoledního programu, se koná informační schůzka o studiu od 17 do 18 hodin.

Dny otevřených dveří v tomto školním roce budou v následujících termínech:

• 30. listopadu 2021
  • 12. ledna 2022
  • 16. února 2022

Dny otevřených dveří mohou být jako vloni ovlivněny hygienickými omezeními. Sledujte tedy prosím tyto stránky, na kterých budou uvedeny aktuální podmínky, za kterých bude možno je uskutečnit. V případě, že nebude možná Vaše osobní přítomnost ve škole, uspořádáme Dny otevřených dveří online.

Den otevřených dveří 30. 11. 2021

Od 8 do 10 hodin se uchazeči (bez rodičů) mohou osobně účastnit hlavního vyučování. Podmínkou vstupu do školy je potvrzení o negativním testu (stačí potvrzení základní školy z pondělního plošného testování), popř. certifikát o očkování. Vzhledem k nutné kontrole těchto potvrzení přijďte prosím nejpozději v 7.45 hodin. Uchazeči bez potvrzení si mohou přinést svůj samotest, který si provedou ráno při příchodu před námi, nebo si budou moci koupit samotest od nás a provést ho před námi (v těchto případech přijďte nejpozději v 7.30).

Odpoledne v 17 hodin proběhne online schůzka pro uchazeče i jejich rodiče.

Na tomto setkání se dozvíte základní informace o naší škole, co je pro nás důležité, co se snažíme u našich studentů rozvíjet a čím vším si během studia projdou. Po prezentaci Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Na den otevřených dveří není potřeba se dopředu přihlašovat, bude probíhat na platformě Zoom, kterou využíváme i pro distanční výuku.
Pro připojení nepotřebujete zakládat žádný uživatelský účet, pouze je třeba stáhnout a nainstalovat aplikaci Zoom Client z adresy: https://zoom.us/download

Odkaz pro připojení: https://us02web.zoom.us/j/89946815142
Meeting ID: 899 4681 5142
Passcode (heslo): WL-2022

Pokud byste si nemohli nainstalovat klientskou aplikaci Zoom, můžete použít odkaz „Join from Your browser“. Mějte na paměti, že tato možnost má jistá funkční omezení.

Pro otestování spojení se můžete připojit již 30 minut před začátkem. Před vstupem do místnosti doporučujeme provést test nastavení zvuku, který vám bude nabídnut. Během schůzky mějte prosím vypnuté kamery a mikrofony, pokud zrovna nebudete hovořit (ovládají se v aplikaci). Snížíme tím datovou náročnost spojení riziko rušení.
Kapacita schůzky je 100 účastníků. Pokud byste se nemohli připojit, bude k dispozici stream/záznam na video kanálu školy.